Gezinsbond

Achter-Olen

Gezinsbond Achter-Olen

Bestuur

Voorzitter

Mia Van Dionant

Lichtaartseweg 54

014/21 44 62

miavandionant@yahoo.com


Secretariaat en SCW-verantwoordelijke

Ann Backx

Veldstraat 8

014/21 99 90

ann_backx@telenet.be


Ledenadministratie

Ingrid Vangenechten

Pastoriestraat 35

014/23 13 74

r.peetermans@telenet.be


Onthaal van nieuwe leden

Ingrid Vangenechten

Pastoriestraat 35

014/23 13 74

r.peetermans@telenet.be


Kinderoppasdienst

Linda Adriaansen

Dellekens 22

014/22 13 05

adriaansen_linda@hotmail.com


Kortingskaarten "groot gezin" openbaar vervoer

Ilse Leysen

Horselaar 7

014/22 48 45

ilse-leysen@pandora.be


Verkoop van NMBS-passen, filmtickets

Ilse Leysen

Horselaar 7

014/22 48 45

ilse-leysen@pandora.be


Geboortegeschenken

Maria Vansant

Grenstraat 20

014/216468

gezinsbondachterolen@hotmail.com


Tweedehandsbeurzen

Elly Lambrechts

Merelstraat 4

014/84 88 08

gertelly@hotmail.com


Activiteiten voor jonge gezinnen

Elly Lambrechts

Merelstraat 4

014/84 88 08

gertelly@hotmail.com


Penningmeester

Staf Verbiest

Veldstraat 8

014/21 99 90

verbiest.backx@telenet.be


Webmaster

René Peetermans

Pastoriestraat 35

014/23 13 74

r.peetermans@telenet.be


Opvoedingsondersteuning

Peggy Verstrepen

Herentalsedijk 88, Geel

014/59 42 76

peggy.verstrepen@gmail.com


SCW-administratie

René Peetermans

Pastoriestraat 35

014/23 13 74

r.peetermans@telenet.be


Overige bestuursleden

Greet Geysen

Witgoor 67

014/22 53 25

greet.geysen@telenet.be

Yvonne Janssens

Geelseweg 26

014/21 04 10

yvonne.janssens@hotmail.com

Martine Vervoort

Doffen 50

014/22 61 53

marc.sapion@telenet.be

Dirk Van Genechten

Gerhagen 2

0497/12 04 58

smets.christel@hotmail.com